Харків очима туристів

Харків очима туристів

03.11.2020

Не знаєте, що б ще таке цікаве подивитися на цій планеті? Є ідея відвідати одне з найкрасивіших міст України місто Харків. Але відкладати поїздку не варто, тим більше погода так і шепоче - не сиди вдома, купуй квитки на поїзд Харків задешево та вирушай в поїздку, адже скоро зима!

Отже, чому саме Харків, почати відповідати на це питання варто з назви міста. Погодьтеся, якесь воно незвичайне, трохи дивне і незрозуміле. Навіть багато істориків, які намагаються докопатися до коріння і таємниці походження цієї назви, плуталися і в підсумку висували масу різних версій. Згідно з легендою в далекі-далекі часи жив в цих краях вільний козак на ім'я Харитон, а тутешній народ кликав його просто Харків. Цей Харків і заснував поселення в 14 столітті. У сучасному місті Харків є цьому козаку пам'ятник, і вважається, що місто назване на честь його. Однак це просто легенда, як там було насправді? Можливо, вдасться пізнати це саме Вам?

У туристичному відношенні місту Харків складно рівнятися з Києвом або Львовом, однак, якщо у вас вийде побувати в цьому старовинному місті, то запевняємо вас, у вас в пам'яті залишиться багато такого, що ні в якому іншому місці на нашій планеті ви не отримаєте. Можна звичайно сказати, щось типу «в вашій душі теплі спогади і маса яскравих вражень», але це означає, що нічого не сказати!

Сучасний Харків неймовірно чисте і дуже охайне місто з архітектурою, яка тільки тут знаходить свій вираз в стилях різних епох. Піша прогулянка по місту подарує вам неймовірне почуття, яке ви будете обов'язково згадувати, прагнути до нього і зрештою ще не раз повернетеся до Харкова. Величезна кількість фонтанів, а так само не менша кількість пам'ятників і історичних пам'яток, багато значущих місць слов'янської культури не залишать Вас байдужим. У місті дійсно є, на що подивитися і від чого можна отримати справжню естетичну насолоду.